Cerințele postului

Reprezinta un avantaj:

  • Experiență middle – senior level în domeniul licitatiilor (publice sau private);
  • Experienta in executie, cunoasterea santierului – antemasuratori, normari de timp;
  • Cunoașterea legislației în construcții și a normelor tehnice și juridice pentru proiectare.

Descrierea postului

Întocmire propunere tehnică:

  • Metodologie de execuție a lucrărilor
  • Planul calității
  • Proceduri tehnice de execuție a lucrărilor
  • Planul de organizare de șantier
  • Planul de management de mediu
  • Identificare personal cheie și coordonare documentație subantreprenori/colaboratori/asociați/terți susținători
  • Întocmire document DUAE
  • Urmărire investiții în SICAP
  • Formulare clarificări, întocmire răspunsuri la solicitări de clarificări.

Îți oferim:

  • Mediu de lucru stimulativ cu posibilități reale de avansare
  • Contract full time
  • Birou amplasat în zona de Nord a Capitalei
  • Pachet salarial motivant, negociabil în funcție de studii, certificări și experiență + bonusuri în funcție de realizări
  • Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare
  • Alte beneficii
Trimiteți-ne CV-ul dumneavoastră

    Back To Top
    ro_RORO