Cerințele postului

  • Domeniul de bază al activității: antrepriză generală
  • Experiența pe o poziție similară: experiență pe un post similar min. 3 ani
  • Studiile de bază: studii superioare Constructii Civile și Industriale

  • Expertiză (proiecte similar implementate): reprezintă un avantaj
  • Altele: permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasare

Coordonatele postului: supravegherea, controlul și coordonarea lucrărilor de construcții în vederea respectării standardelor de calitate conform caietului de sarcini, a tuturor normelor tehnice, a prevederilor legale și a ordonanțelor legale

Principalele sarcini și responsabilități

  • Preluarea amplasamentului și verificarea situației în teren
  • Realizarea măsurătorilor preliminare
  • Verificarea documentației tehnice de execuție și semnalarea eventualelor probleme tehnice
  • Pregătirea și organizarea planului de activitate
  • Gestionarea resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului
  • Organizarea lucrărilor pe șantier
  • Verificarea planurilor de execuție și propunerea soluțiilor constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate și tehnologii
  • Studierea detaliilor de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție
  • Urmărirea execuției lucrărilor pe șantier d.p.d.v. al cantității, calității și a respectării termenelor de execuție, precum și a bugetului
  • Întocmirea și/sau verificarea situațiilor de lucrări, rapoartelor de lucru, proceselor verbale și orice altă documentație cu caracter tehnic
  • Asigură urmărirea aprovizionării cu materiale comandate (să se facă la timp) și verifică existența documentelor de calitate

Profilul psihosocial

Cum ne dorim să fie:

  • Atitudine pozitivă, constructivă și cu excelente abilități de comunicare
  • Capabil să identifice soluții reale de rezolvare a problemelor cu care se confruntă
  • Integritate maximă
  • Capacitatea de adaptare la schimbare
  • Proactiv, cu spirit de inițiativă

Raționamentul și judecata:

  • Raționament sănătos bazat pe argumentație, logică
  • Capacitatea de a discerne dintre bine și rău

Autodeterminare și automotivare:

  • Dorință de autodepășire și de evoluție socială și profesională
  • Motivat și determinat să depășească orice obstacole în realizarea obiectivelor
  • Capacitatea de automotivare

Rezistența la stres: capacitatea de a lucra în condiții de stres
Orientarea spre rezultate: orientat spre obținerea de rezultate imediate și concrete
Lucrul în echipă: capacitate ridicată de a colabora și relaționa cu colegii

Salarizare & beneficii:

  • Colaborarea cu noi presupune șansa de a participa la elaborarea unor proiecte de palmares, dezvoltare profesională continuă și munca într-un mediu profesional și dinamic
  • Oferim salariu motivant + bonusuri în funcție de realizări
  • Alte beneficii
Trimiteți-ne CV-ul dumneavoastră

    Back To Top
    ro_RORO