Cerințele postului

  • Domeniul de bază al activității: proiectare structurală
  • Experiența pe o pozitie similară reprezintă un avantaj
  • Studii superioare: Construcții Civile și Industriale

Descrierea postului:

Competențele necesare candidatului:

  • Cunoștințe normative proiectare structuri de rezistență
  • Cunoștinte AutoCad
  • Proiectare 3D

Principalele sarcini și responsabilități

Rolurile de baza ale postului:

  • Calcul structural pentru elemente prefabricate din beton prefabricat

Atitudinea. Cum ne dorim să fie:

  • Atitudine pozitiva, constructiva și cu excelente abilitați de comunicare;
  • Motivat și determinat să depășească orice obstacole în realizarea obiectivelor;
  • Capabil să identifice soluții reale de rezolvare a problemelor cu care se confrunta;
  • Dorință de autodepășire și de evoluție sociala și profesionala;
  • Capacitatea de a motiva și determina membrii echipei;
  • Integritate maxima.

Raționament sănătos bazat pe argumentație, logica și tipare comportamentale universale (discerne intre bine și rău). Orientat spre obținerea de rezultate imediate și concrete.

Rezistența la stres: capacitatea de a lucra în condiții de stres.
Orientarea spre rezultate: orientat spre obținerea de rezultate imediate și concrete.
Lucrul în echipă: capacitate ridicată de a colabora și relaționa cu colegii.

Salarizare & beneficii:

  • Mediu de lucru stimulativ cu posibilități reale de avansare;
  • Salariu fix + bonusuri în funcție de realizări;
  • Telefon de serviciu.
Trimiteți-ne CV-ul dumneavoastră

    Back To Top
    ro_RORO